LFS Zmodeller 2.2.4 Türkçe Versiyon İndir

Live For Speed Zmodeller 2.2.4 Türkçe Versiyonu İndirme Linki

Zmodeller 2.2.4 Türkçe versiyon indir


ZModeler (veya Zanoza Modeler) Oleg Melashenko tarafından geliştirilen bir 3D modelleme uygulamasıdır. zmodeller ile oyunlara çizilen dosyalar aktarılmaktadır.

Zmodeller 2.2.4 İndirme Linki: http://link.tl/UVrL
Alternatif indirme linki(Önce üsttekini deneyiniz...): https://yadi.sk/d/215_VBLS378Mab

Zmodelleri Nasıl Kurabilirim ?

Rarın içerisinde bulunan dosyaları her hangi bir klasörün içerisine atarak Zmodeller.exe'den Açabilirsiniz. Programı ek bir programa gerek kalmadan rar içerisinden çıkartarak kurabilirsiniz. Aldığınız hataları konunun altına yorum olarak yaparsanız hatalarınıza çözüm bulabiliriz EmirhanPala Blog takipte kalın

Zmodeller Sistem Gereksinimleri

ZModeler sadece boş sabit disk alanı 20MB etrafında gerek nispeten hafif bir programdır. CPU ve RAM gereksinimleri grafik kartı en önemli faktör olmak üzere sahnenin karmaşıklığına bağlıdır. Ile herhangi bir grafik kartı desteği yanında Direct3D donanım dönüşümü ve aydınlatma desteği, yazılım render da işlemek hataları oluşabilir rağmen desteklenmektedir. Bazı grafik kartları neden olabilir eserler meydana gelmesi.

5 Yorum

yan yana yapılandırılması doğru olmadığından başlatılamadı hatası çözüm pls.

Visual C++ paketlerini ve netframework ü indirirseniz hata ortadan kalkar.

Visual C++ paketlerini ve netframework ü indirip sorunsuz yüklediğim halde yan yana yapılandırılması doğru olmadığından hatasını vermeye devam ediyor bi çözüm bulabilirmiyiz?

Visual C++ paketlerini ve netframework ü yüklediğim halde yan yana yapılandırılması doğru olmadığından başlatılamadı hatasını vermeye devam ediyor

https://www.youtube.com/watch?v=cBGETmvpmTs
https://www.technopat.net/sosyal/konu/coezuem-uygulama-yan-yana-yapilandirmasi-dogru-olmadigindan-baslatilamadi.2561/

buradaki linklere bak bi kontrol et