Sitemdeki paylaşımları nasıl paraya çevirebilirim ?

Merhaba arkadaşlar,

Blog sitemde genellikle yazar olmak istiyen modcu arkadaşlar var ve gelen sorular içerisinde blogumdan nasıl para kazanabilirim gibi soru soran arkadaşlar için bu konuyu açıyorum. Aşağıya 3 adet resim koydum bu benim sadece bu blogdan kazandığım para grafiğinin üstüne tıklayıp iceliyebilirsiniz.

Sitemizden Para Kazanmak İstiyenler İçin Özel Konumuzdur

Sitemizden Para Kazanmak İstiyenler İçin Özel Konumuzdur

Sitemizden Para Kazanmak İstiyenler İçin Özel Konumuzdur


Üye kayıt işlemleri;
  • Referanslı kayıt linki: TIKLA
  • Refsiz kayıt linki: link.tl

Yazar olmak istiyen arkadaşlar;
Sitemizin üst tarafında bulunan iletişim kısmında mesajınız yazan yerde kendilerini tanıtmaları ve yazar olmak istiyorum demeleri yeterlidir.

Yeni bir blog açıp kendi içeriğini paylaşarak para kazanmak istiyen arkadaşlar için tavsiye;
  1. Kopyala yapıştır yapıp konu açarak google aramalarda üst sıraya çıkamazsınız.
  2. İçerik sizin tarafınızdan oluşturulmalı. Yani diğer bloglardaki yazıları takip edip onların yazılarını değiştirerek değilde 0 dan kendiniz yazsaydınız nasıl en iyi şekilde en yardımcı şekilde tanıtırdınız öyle olmalı.


4 Yorum

hocam insim ve benzeri videolarına devam edrmisin veya ben vds ye server açmak istiyorum yardım edermisin ? facebook:huseyin.donmez.5205622

Bu konuda detaylı bilgiler mevcut. http://emirhanpala.blogspot.com.tr/2017/02/lfs-server-kurma-dosyalar-nasl-kurulur.html

O kısmı Biliyorum Öğrendim Kurmayı Ama http://prnt.sc/eyk85o http://prnt.sc/eyk8c5 bunun gibi Yerler Eklemek İstiyorum Nasıl Yapabilirim. İnsim Sunucuya Bağladıgımda Giriş Mesajı Geliyor Ama İnsim Deki Yazı Gelmiyor ?

Öncelikle internetten Eğer temelin varsa direk C# ile ilgili ders konularını incele komutların ne anlama geldiğini filan öğren ondan sonra lfs.net insim indirip nasıl yaptıklarına göz gezdir ve kendi sistemini yap.